Sultan Masajı

Sultan Masajı

Sultan masajı aynı anda iki terapistin sekronize hareketleriyle uygulanan bu masajda amaç iki farklı enerjiyi aynı anda tek bir vucuda vererek vucuttaki negatif enerjiyi pozitif bir enerjiye çevirmektir. Merkezimizde ki uzman terapistler tarafından uygulanan Sultan masajı dört el masajı olarakta bilinmektedir. Özel bir masaj yağıyla yapılan bu masaj vücutta aşırı bir dinlenme hissi uyandırarak vücudun gündelik dengesini korumasına yardımcı olur ve güne daha pozitif başlamasını sağlar.

Özel bir masaj yağıyla yapılan sultan masajı vücutta aşırı bir dinlenme hissi uyandırarak vücudun gündelik dengesini korumasına yardımcı olur ve güne daha pozitif başlamasını sağlar.

Sultan Masajı: Osmanlı Döneminde Sultanlara Uygulanan Programda Keseden Sonra Vücuda Köpük Sıkılarak Rahatlatıcı Hafif Bir Köpük Masajı Uygulanır Ve Bol Suyla Durulanır.Daha Sonra İsteğe Bağlı Olarak Masaj Odasında Masaj Yağları İle Tüm Vücuda Masaj Yapılır. Sultan Masajlarının Tamamında Misafirimize Uygulamalar,   2 Terapistimiz Tarafından Uygulanır.

Sultan Masajı

İki terapistin senkronize hareketlerle tüm vücuda uyguladığı , yüzeysel bir masajdır, vücut enerjisini dengelemeye ve enerji akışını rahatlatmaya yöneliktir : Aromatherapy yağı kullanılan ve dört elin uyumlu ve dinginleştirici hareketleri ile bu yumuşak masaj boyunca kendinizi SULTANLAR gibi özel hissedeceksiniz.

Pelit Masaj Spa Salonu