Relax Masaj

Relax Masaj

Relax Masaj bitkisel kozmetik aroma yağları ile yapılan masaj çeşididir. Rahatlamak ve relax olmak isteyen yorgun kişilerin vazgeçilmez tercihidir.ortalama 45 dk ile 1 saat arasında sürer.

Aroma relax masaj ı sayesinde bağışıklık sistemi güçlenir mimikler yumuşar ve vücudunuz rahatlar. Relax Masaj sayesinde kan dolaşımı hızlanır kılcal damarlar genişler ve kan akışı yoğunlaşır.

Kas sertlikleri ve dokular yumuşayarak içsel tedavi süresinde takviye tedavi sağlar.

Masaj; sağlığa ulaşmanın ve sağlıklı kalmanın en kolay yollarından biridir ve hepimiz bunu doğal olarak yaparız.

Ağrıyan bir omzu ovmak, endişeden kırışmış bir alın üzerinde elimizi gezdirmek hepimizde doğuştan var olan iyileştirici bir güçtür. Baş ağrısı, ağrı-sızı, uykusuzluk ve stres tek bir basit araçla dindirilebilir; Ellerimiz.

Masaj, masaj yapılan insanın sağlığı üzerinde pek çok yararlı etkide bulunur; kan dolaşımını düzenler, kasları gevşetir, sindirime yardımcı olur ve lenf sistemini harekete geçirerek atık maddelerin boşaltımını hızlandırır.

Bunlar, ilgi ve şefkat gösterildiğini hissetmenin getirdiği etkilerle birleştiğinde günümüz ilaçlarınınkiyle kıyaslanamayacak kadar olağanüstü bir iyileşme sağlar.

Genellikle vücudun zinde olmasına yardımcı olan, stresten ve yorgunluktan kurtulmak amacıyla uygulanan, dinlenme ve gevşeme yöntemine dayalı masaj türüdür. Anatomik olarak yapılan bu masajda, vücudunuzun şkele girdiğini, kan dolaşımınızın hızlandığını, kas ve eklemlerinizin rahatladığını, SPA masajımız ile birlikte hissedeceksiniz.

Pelit Masaj Spa Salonu